روش ها و هزینه های ارسال

1- پیک فوری ۲ الی ۴ ساعته حتی در ایام تعطیل (مخصوص تهران):

سریعترین روش ارسال است، ۲ الی ۴ ساعت زمان خواهد برد تا محصول خریداری شده به دست مشتری برسد!! (حتی در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل!!)

این نکته قابل ذکر است که حتی ممکن است سفارش شما زودتر از 2 ساعت هم به دست شما برسد!!! همه روزه از ساعت 9 صبح تا 8 شب ارسال صورت میگیرد. نقطه قوت ما ارسال فوری ماست!!

هزینه ارسال طبق تعرفه اسنپ، تپسی یا الوپیک و مطابق با کمترین هزینه یکی از این سه شرکت است.

 

2- تحویل درب انبار شرکت!!! (تهران و شهرستان ها):

مشتریان عزیزی که در نظر دارند شخصا اقدام به محصولات خریداری شده خود درب انبار نمایند فقط کافیست 1 ساعت قبل از حرکت با یکی از شماره های ما تماس گرفته و جهت حضور در محل انبار هماهنگی های لازم را با کارشناسان ما انجام دهند.

 

* برای خریدهای بالای ۶۰۰ هزار تومان هزینه ارسال رایگان خواهد بود که به صورت اتوماتیک هنگام ثبت سفارش لحاظ خواهد شد.

 

شماره تماس جهت سفارش تلفنی و هماهنگی های ارسال:

09126715727            آقای صبوری

09124839556           آقای محمدی نژاد

 

پیک فوری

 

۴- ارسال به باربری (مخصوص شهرستان ها):

در این روش محصول یا محصولات خریداری شده شما مشتریان گرامی در همان روز با بسته بندی مناسب تحویل یکی از باربری های معتبر تهران در خیابان شوش خواهد شد.

* در این روش پس از تحویل محصول به باربری تمامی مسئولیت حمل محصول به عهده باربری خواهد بود، پس از تحویل محصول به باربری، کارشناسان ما اقدام به تحویل عکس بارنامه به همراه شماره بارنامه به مشتری نموده و پس از آن مسئولیت پیگیری بار در انبار شهر مقصد به عهده خود مشتری خواهد بود.

۵- ارسال با سامانه یار باکس (مخصوص شهرستان ها):

این روش ساده ترین و بدون دردسرترین روش ارسال به شهرستان ها است.

در این روش مشتری پس از ثبت سفارش خود باید منتظر تماس کارشناسان ما باشد تا پس از هماهنگی مبلغ کرایه اقدام به ارسال سفارش آن ها با بسته بندی مناسب نماییم.

یار باکس سیستم حمل و نقل قدرتمندی است که محصول شما را با کمترین هزینه از درب انبار ما تحویل گرفته و سپس درب منزل مشتری تحویل خواهد داد.

هزینه حدودی این روش حمل و نقل بر اساس مسافت و وزن محصول خریداری شده محاسبه می شود.

 

 

 

 

 

دسته بندی